بازار خرید و فروش عمده کیف و کوله مدرسه ای
خانه / کیف / تولیدی کیف ارزان | برترین تولید کنندگان کیف در کشور

تولیدی کیف ارزان | برترین تولید کنندگان کیف در کشور

امروزه می‌توان با مراجعه به اتحادیه با اخذ مجوز لازم یک تولیدی کیف ارزان راه اندازی نمود که هم ایجاد شغل برای خود و هم سایر مردم می‌شود وهمچنین می‌توان از آن به عنوان کارآفرینی نام برد. زیرا از خردسال تا بزرگسال همه از کیف برای حمل وسایل ضروری خود استفاده می‌کنند.
 کیف ها با توجه به نیاز مردم مانند کیف اداری، کیف پول، کوله پشتی و کیف زنانه و غیره تولید می‌شوند. به دلیل اینکه کیف استفاده زیادی در زندگی روزمره دارد پس تولید انبوه آن به خصوص تولید کیف زنانه می‌تواند به صرفه و اقتصادی باشد و سهم عمده ای از بازار را تولید کند.

تولیدی کیف ارزان | برترین تولید کنندگان کیف در کشور

فروش کیف با قیمت درب کارخانه

فروش کیف با قیمت درب کارخانهشهرهایی مانند مشهد و اصفهان و تبریز نقش بسزایی در تولیدی کیف ارزان به خصوص محصولات چرمی دارند ومحصولات آنها به سراسر ایران ارسال و عرضه می‌گردد. درکنار محصولات چرمی تولیدی کیف ارزان مشهد و تولیدی کیف در اصفهان نیز وجود دارند که محصولات زیر را تولید می‌کنند:

  • تولید و پخش انواع کیف با توجه به برند های معتبر
  • تولید و پخش انواع کیف های زنانه
  • تولید و پخش  انواع کیف در زمینه کیف های لپ تاپ و بیمارستانی
  • تولید و پخش انواع کیف های مدرسه و کوله پشتی ها در طرح ها و رنگ های مختلف
  • تولید و پخش انواع کیف پول در سایزهای مختلف

واردات کیف باکیفیت خارجی به کشور

واردات کیف باکیفیت خارجی به کشورهرساله با شروع سال تحصیلی جدید والدین به سمت خرید کیف های مدرسه و کوله پشتی می‌روند و معمولا کیفی را انتخاب می‌کنند که طرح و جنس خوبی داشته باشد.
 کشور ما علاوه بر تولیدی کیف ارزان به سمت واردات کیف باکیفیت خارجی به کشور می‌رود و پخش عمده کیف خارجی را انجام می‌دهد که معمولا به دلیل رنگ و طرح های زیاد کیف های خارجی بیشتر از کیف های داخلی مشتری دارد.
 این در حالی است که ایران از بزرگترین تولید کنندگان کیف در جهان است اما به دلیل قاچاق بی رویه اجناس خارجی آسیب جدی به تولید داخلی وارد می‌شود.

انواع کیف در بازارهای داخلی

انواع کیف در بازارهای داخلیامروزه با تولید محصولات چرمی بیشتر مردم به سمت تولید داخلی می‌روند و عمده واردات کیف از کشور ترکیه می‌باشد. امروزه اکثر واحد های تولیدی کیف به صورت خانگی فعالیت می‌کنند و بیشترین آمار تولید کیف در تهران می‌باشد.
در این میان پخش عمده کیف بچه گانه به دلیل تقاضای زیاد رونق خوبی دارد و از دیگر معضلات تولیدی کفش در ایران این است که آستر کفش در کشور ما معمولا در سطح بسیار پایینی تولید می‌شود پس تولید کنندگان کفش ترجیح می‌دهند که برای اینکه محصول خوبی را ارائه دهند آستر را از کشور ترکیه وارد کنند که در شان کشور ما نیست.

برترین تولید کنندگان کیف در کشور

برترین تولید کنندگان کیف در کشوربازارکفش ایران مدتی است به دلیل واردات کفش های نامرغوب چینی به سمت رکود می‌رود دراین میان بهتر است با حمایت از کارگاه های تولیدی کیف ارزان از تولید داخلی حمایت کنیم.می‌توان با تبلیغات در سایت ها و اپلیکیشن هایخاص به کار خود رونق داد. با خرید اینترنتی کیف زنانه شیک می‌توان هم مدل و طرح های کیف را مشاهده نمود و هم از لحاظ قیمت کیف هارا باهم مقایسه کرد.
 تنوع محصولات ایرانی به صورت اینترنتی زیاد است به همین دلیل با صرفه جویی در زمان و انرژی می‌توان یک کیف ارزان و مناسب را تهیه نمود.

تولیدی کیف ارزان قیمت

تولیدی کیف ارزان قیمتموارد دیگر از مراکز تولیدی کیف ارزان قیمت می‌توان به تولیدی کیف تهران بگ و تولیدی کیف در قم اشاره کرد. این کارگاه های تولیدی اقدام به تولید انبوه کیف می‌کنند و به صورت عمده به سایر شهرها و فروشگاه های مختلف ارسال می‌کنند و به مشتری از جهت کیفیت و جنس مرغوب کالا اطمینان می‌دهند.
همچنین می‌توان درکنار تولید کیف، چمدان و ساک های دستی هم تولید کرد. تولیدی ها باید توجه داشته باشند که محصولی را تولیدکنند که هم براساس مد روز باشد و هم از موادی مزغوب و با کیفیت تولید شده باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین یوسفی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09128153744
telephone icon شماره ثابت: 02155982639
fax icon فکس: 02155982639
telegram icon کانال تلگرام: behellco@
email icon پست الکترونیکی: Yousefi.amir.h@gmail.com
address icon آدرس: بازار بزرگ تهران، روبروی ورودی بازار پاچنار، کوچه کارکن اساسی، کوچه امانی، پلاک 10

مطلب پیشنهادی

صادرات کیف مجلسی زنانه در حجم بالا به کشور های آسیایی

کیف یکی از وسایل ضروری و جدا ناپذیر زنان است که وسایل شخصی خود را در آن نگهداری می کنند. این وسیله از جمله وسایلی است که بانوان به هیچ وجه از خرید آن چشم پوشی ن

پاسخی بگذارید